معرفی شرکت

 
گروه توسعه صنعتی آسیا مجد (سهامی خاص) با نام تجاری سنگ سنباده آسیا در سال 1374 با هدف تولید انواع سنگ های سایش ، برش و تخصصی در شهر مشهد تأسیس گردیده و با بهره برداری از واحدهای خود شروع به فعالیت نموده است.
این شرکت شامل واحد های ذیل بوده و با توان بالای علمی و فنی خود در جهت جلب و حفظ رضایت کامل مصرف کنندگان محترم گام بر می دارد:
 
•        واحد تولید سنگ های فیبری سایش و برش
•        واحد تولید سنگ های تخصصی
•        واحد فنی و مهندسی
•        واحد تحقیقات و کنترل کیفیت
•        واحد بازرگانی و فروش
 
محصولات تولیدی سنگ سنباده آسیا ، با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و تکیه بر دانش و تجربه منابع انسانی متعهد و متخصص، مطابق با استانداردهای بین المللی، تولید شده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.
 
این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ های سنباده در کشور به شمار مي آيد و در سال های متعدد بارها به عنوان تولیدکننده برتر کشور(سال های97،93،92و98)، واحد نمونه صنعتی (سال های92و98)، برگزیده برند برتر(سال های 96،95،94،93و97)، واحد نمونه صنعتی اقتصاد مقاومتی(سال97)،مدیرنمونه جوان کشور(سال96) و ... مورد تقدیر وزارت صنعت،معدن و تجارت، مجلس شورای اسلامی،وزارت کشور و ... قرار گرفته است.
 
همچنين واحد تولیدی سنگ سنباده آسیا، برای اولین بار در ایران موفق به دریافت نشان استاندارد ملی گردیده و به عنوان اولين دارنده نشان استاندارد ملی ایران در تولید سنگ های سنباده و نيز اولين دارنده نشان استاندارد CEاروپا در ايران گامی دیگر در جهت ارتقای کیفیت صنعت کشور برداشته است.
 
این شرکت در راستای نیل به اهداف توسعه کیفی خود نيز، موفق به دریافتگواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 از QAL انگلستان ، گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 ازBRS  امریکا، گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2000 ازURS انگلستان، گواهینامه   ISO 50001 از CCPL آلمان، گواهینامه ISO 10006 ازALLIANCE آمریکا، گواهینامه ISO 9001-2008 از NQA انگلستان، گواهینامه  ISO 9001 از TUV آلمان، گواهینامه ارتقای کیفیت از سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نیز گواهینامه استاندارد CE   اتحادیه اروپاگردیده است.
 
متخصصین واحد تحقیقات و کنترل کیفیت سنگ سنباده آسیا، با انگیزه قطع وابستگی و افزایش توان رقابتی با بازارهای جهانی، برای اولین بار در ایران موفق به تولید سنگ های برش مخصوص ماشین آلات ثابت پروفیل بر (قطر350 میلیمتری) و همچنین سنگ های نازک برش استنلس استیل (CUTTING THIN) گردیده و نقش مهمی در خودکفایی صنعت کشور ایفا نموده اند.
 
واحد تولید سنگ های تخصصی سنگ سنباده آسیا، پس از سال ها فعالیت درخشان درعرصه شکوفایی و توسعه صنعت ایران زمین، به جایگاهی شایسته در میان صنعتگران دست یافته و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی فنی، توانایی تولید انواع سنگ های تخصصی مورد نیاز در صنایع مختلف ریخته گری،فولاد،ریلی و ... را دارا می باشد.